Kıvanç Tatlıtuğ’a sürpriz doğum günü kutlamasında ünlü isimler bir araya geldi.

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gece Karaköy’deki bir otelde doğum gününü kutladı. Yakın arkadaşlarını davet ettiği gecede Tatlıtuğ’u dostları yalnız bırakmadı.

Geceye Didem Soydan, Zeynep Beşerler, Ece Sükan, Nail Gönenli, Burak Yamantürk, Yasemin Özilhan ve eşi İzzet Özilhan, Birkan Sokullu ve sevgilisi Eda Gürkaynak, Demet Akbağ, Fulya Terim ve kızı Buse Terim, Elçin Sangu ve sevgilisi Yunus Özdiken, Nail Gönenli, Ece Yörenç, Kerem Çatay, Deniz Marşan, Kıvanç Kasabalı ve eşi Sedef Avcı gibi isimler katıldı.

Ayrıca Tatlıtuğ’un abi Cem Tatlıtuğ, menajeri Gaye Sökmen de doğum gününe gelen isimler arasındaydı.

Geceye Serenay Sarıkaya, Umut Evirgen ve sevgilisi Alina Boz gibi isimlerin denizden mekana geçtiği belirtildi.

BENİM İÇİN HİÇ SORUN YOK

Çıkışta gazetecilerin sorularına kısaca yanıt veren Didem Soydan, “Çok güzel bir doğum günü oldu. Hep birlikte kutladık ve geri dönüyoruz.” dedi. Sosyal medya fotoğrafları sık sık konuşulan Soydan, “Sizler beğeniyorsanız ben de beğeniyorum. 12 yıl falan oldu ben yorumlara alıştım ya. Benim için hiç sorun yok.” diyerek yorumları dikkate almadığını dile getirdi.

BU KONUYU KONUŞMAYACAĞIM

Zeynep Beşerler de geceye katılan ünlü isimler arasındaydı. Geçtiğimiz günlerde eşi Emir İçgören’in kendisini aldattığına dair iddialar ortaya atılmıştı. Konuyla ilgili Zeynep Beşerler, “Bu konuyu konumayacağım.” diyerek sorulara yanıt vermeden oradan ayrıldı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx