Reenkarnasyon teorisine göre ruhunuzun şimdiye kadar kaç hayat yaşadığını ve kaç hayat daha yaşayacağını nasıl bilebilirsiniz?

Genç bir ruhu gösteren işaretler : Ruhu genç olanlar yeni şeyleri, aletleri ve cihazları inanılmaz bir keyifle kucaklıyorlar. Bunları çılgınca istiyorlar. Özellikle parlak nesnelerin yanı sıra geçici hisler alma arzusundan da etkilenirler.

Bir ruhun yaşlı olduğunu nasıl anlarız?
“Olgun bir manevi kabuğa” sahip olanlar, parlak ve yeni olan her şeye kayıtsızdırlar. Pek de yeni olmayan aletlere, arabalara ve evlere razı olabilirler. Üstelik bu tür maddi çıkarlar da aramıyorlar. Ruhu yaşlı olan bir insanın asıl amacı aydınlanmaya ulaşmaktır. Yaşlı bir ruha sahip olduğunuz gerçeği, maddi zenginlik ile ilgili konuları tartışma konusundaki isteksizliğiniz tarafından gösterilecektir.

Numeroloji kullanarak ruh yaşı nasıl hesaplanır?
Örnek olarak doğum tarihini 18.02.2005 olarak alalım. Tarihlerden her seferinde bir sayı eklemelisiniz: 1+8+0+2+2+0+0+5=18. Son sayı 1 ile 9 arasında olmalıdır, dolayısıyla sonuç (18 sayısı) toplanmalıdır ve bu rakamlar 1+8=9 olmalıdır. Alınan rakama ve özel nota göre ruhun yaklaşık yaşını belirleyebilirsiniz.

Sonucun kodunu çözme :

  • Sayı 1 ise ruh çok genç demektir. Büyük olasılıkla o da yeni kişinin doğduğu zamanda “doğdu”. Böyle bir ruha sahip insanların neredeyse hiçbir sezgisi yoktur. Ama hâlâ saf karmaları var.
  • 2 sayısını alanlar büyük olasılıkla ikinci kez doğarlar. Bir ruhun yaklaşık ömrü bir asırdır. Bu küçük bir sayıdır, dolayısıyla karma henüz bozulmamıştır. Ancak bu tür insanlar genellikle bencildir.
  • Eğer 3 alırsanız ruh yaklaşık 150-200 yaşında demektir. Böyle bir göstergeye sahip bir kişi, bilimde veya yenilikçi faaliyetlerde zirveye ulaşmaya yatkın olacaktır.
  • 4 alan ise üçüncü veya dördüncü kez doğar. Ruhları yaklaşık 200-300 yıl yaşar. Bu tür insanlar mükemmel bir sezgiye ve iyi bir bilgiye sahiptir.
  • 5 puan alan insanlar olgun bir ruha sahiptir. Yaklaşık 500 yıldır bu dünyadalar. Böyle bir ruha sahip olan insanlar kendi arzularını göz ardı eder ve hayatlarını başkalarının hizmetine adarlar.
  • 6 alan kişilere çok olgun bir ruh armağan edilir. Yaklaşık 700 yaşında olabilir. Onlar mükemmel antrenörler ve öğretmenlerdir. Ayrıca çocuklarını da iyi yetiştirebilecekler.
  • Eğer 7 ise ruh dünyada bin yıl yaşar. Bu tür deneyimli insanlar muazzam maddi yüksekliklere ulaşabilecekler. Liderlik etmeleri ve arkalarındaki insanları yönlendirmeleri kolaydır.
  • 8 puanı alan insanlar, içlerinde bin yıldan daha eski bir ruh taşırlar. Böyle bir insan tüm hayatını kendisi hakkında daha çok şey öğrenerek ve bu dünyaya neden geldiğini anlayarak geçirecektir.
  • 9 rakamına sahip olanlar aynı zamanda olgun, milenyum ruhuna da sahiptirler. Bu tür insanlara çocukluktan itibaren bilgeliğin yanı sıra güçlü bir “altıncı his” de bahşedilmiştir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx