Polisten kuryeye tehdit: ‘Beynine sıkarım’

İzmir’de bir kurye ile polis ekipleri arasında yaşanan tartışma kameralara yansıdı. Polislerin kuryeyi, “Beynine sıkarım” ve “Ağzını burnunu kırarım” diyerek tehdit ettiği görüldü.

GÜNCEL 10.04.2022 12:57

Polisten kuryeye tehdit: 'Beynine sıkarım'

Abone Ol google-news

İzmir’de bir motosikleti durduran polisler, kuryeyi tehdit etti. Kuryenin kameraya kaydettiği görünütlerde bir polisin “Beynine sıkarım” dediği görüldü.

Söz konusu videoda kurye, ehliyetini isteyen polislere, “Anahtarımı verirseniz ehliyetimi vereceğim. Koltuğun altında. Kaçacağım yok” dedi. Bunun üzerine bir polis, “İstersen kaç, dene, beynine sıkarım bir tane” ifadelerini kullandı.

Kuryenin “Abi nasıl konuşuyorsun” diye tepki göstermesi üzerine diğer polis, “Ne nasıl konuşuyorsun. Sen kaçtığın için şüphelisin” diye yanıt verdi.

Kuryenin “Başka ekip çağırın” demesi üzerine ise polisler, “Bana artistlik yapma. Ağzını burnunu kırarım” diyerek kuryeye fiziki müdahalede bulundu. Motokurye ise polislere “Bana şiddet uyguluyorsun, yapamazsın” dedi. Polisin “Alnımdan çek, senin hakkında işlem yapacağım” dediği duyuldu.

İzmir’de bir Trendyol kuryesi ile polis ekipleri arasında yaşanan tartışma an an kameralara yansıdı.
….
– “Ehliyetini verir misin?”
– “Anahtarı verirseniz ehliyeti verecem abi…”
– “Biz açarız.”
– “Abi kaçacağım yok.”
Polis:”İstersen kaç dene beynine bir tane sıkarım”
…. pic.twitter.com/ztBRHYtzuz

— Moto Kurye Haber-Yorum (@kurye_haber) April 10, 2022

Günün Önemli Manşetleri

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.