“Oh be Profilo Varmış” Kampanyasının Yeni Reklam Sineması Yayında!

Bir konutu yuva yapan, mutfağında lezzetli yemekler pişmesidir, tüm aile akşam yemeğinde bir ortaya geldiğinde, itinayla hazırlanan yemekler fırınlara girdiğinde, tüm konut yemek kokularıyla dolduğunda; o konut yeni taşınılmış bir mesken bile olsa anında yuvaya dönüşür. Profilo, yeni ankastre serisinin bağlantısında bir ailenin yeni konutlarındaki birinci yemeklerini mevzu alıyor. Yeni konutlarında birinci akşam yemeğini hazırlamaya çalışan aile, şimdi tam yerleşmedikleri için minik aksiliklerle karşılaşıyor ancak pratik tahlillerle ve Profilo’nun hayatı kolaylaştıran ankastre eserleriyle bunları basitçe aşıyor.

“Oh be Profilo Varmış” yeni reklam sineması, günlük yaşantınızdaki kendinizi, anne-babalarınızı, arkadaşlarınızı ve çocuklarınızı yansıtıyor. İzlerken tanıdık anlara şahit olabilir ve meskenin işi ne kadar çok olsa da sonunda “oh be” diyeceğiniz, sizin için hayatı kolaylaştıran bir yardımcınız olduğunu görebilirsiniz.

Profilo Konut Aletleri Pazarlama Müdürü Zeynep Cebeci

Profilo Konut Aletleri Pazarlama Müdürü Zeynep Cebeci, Oh be Profilo Varmış kampanyası yeni kampanya sineması hakkında şunları söyledi:

“Profilo, yıllardır hayatımızda olan esaslı bir marka. Bu vakte kadar markanın en güçlü yanı Türk beşerinin muhtaçlıklarını çok âlâ anlaması ve ona uygun tahliller üretmesi oldu. “Oh be Profilo Varmış” kampanyasının arkasında markanın bu gücü ve bununla birlikte yeni konumlandırmasından gelen kuvvetli bir fikir vardı. Profilo markasını bugün “hayatı kolaylaştıran tahliller sunan ve insanların sevdiklerine itina göstermelerine yardımcı olan marka” olarak konumlandırıyoruz. Yeni reklam sinemamızda şimdi yerleşilmemiş, yeni taşınılan bir meskende bile tüm ailenin bir sofrada bir ortaya gelişini, yemek kokularının meskenlerimizi nasıl birden “yuva”ya dönüştürdüğünü, ve alışılmış ki ne kadar karmaşık bir ortam olursa olsun gün sonunda “Oh be Profilo Varmış” diyebilmenin rahatlığını vurguladık”.

Tribal Worldwide İstanbul imzalı sinemanın direktör koltuğunda Red Elephant’tan Meskenin Dooms otururken meşhur müziği tekrar Persenk Müzik tarafından yaratıldı.

KÜNYE

Reklamveren: Profilo

Reklamveren Yetkilisi: Zeynep Cebeci, Ahu Çorbacıoğlu, Gizem Yücel, Melis Çubukcu

Yaratıcı Lider: Arda Erdik

Ajans Lider Yardımcısı ve Yönetici Yaratıcı Direktör: Başar Bellisan

Yönetici Yaratıcı Direktör: Güldeniz Şeşen Bilginer

Yaratıcı Grup: Ayça Peksağ, Hasret Özel, Zeynep Ordu, Ayça Çavaş Kurttekin, Fatih Düzyol, Hakan İşitmez, Bengüsu Alemdar, Edanur Çiçek

Ajans Lider Yardımcısı: Alp Gürsoy

Müşteri Bağlantıları Yöneticisi: Pelin Önal

Müşteri İlgileri: Uğur Ekmekçiler, Seçil Kök, Aydan Kibar, Nazlı Polat, İrem Naz Örener

Sosyal Medya Küme Lideri: İklim Suaşan

Sosyal Medya Yöneticisi: Pirağa Karsan

Stratejik Planlama Yöneticisi: Ceren Şehitoğlu

Stratejik Planlama: Göktuğ Yurt

Ajans Yönetici Prodüktörü: Gülengül Soytürk

Ajans Prodüktörleri: Baran Saraç

Prodüksiyon Şirketi: Red Elephant

Yönetmen: Konutun Dooms

Yapımcı: Recep Duraklar

Müzik: Persenk Müzik

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.