Mesut Özil, Fenerbahçe’yi takipten çıktı!

Fenerbahçe’de takım dışı kalan Mesut Özil, 31 Mayıs’taki açıklamasının akabinde sarı-lacivertli kulübü takip etmekten vazgeçti.

Süper Lig’de gelecek dönem Fenerbahçe’nin planları ortasında yer almayan Mesut Özil’den flaş bir atak geldi. Geçen dönem İsmail Kartal periyodunda takım dışı bırakılan Mesut Özil, dönem öncesi kampa dahil edilmemişti.

Menajeri Erkan Söğüt’ün “Mesut futbolu Fenerbahçe’de bırakacak” demesine karşın yıldız isimin geleceği merak ediliyor. 2 yıl daha sarı-lacivertli kulüple kontratı bulunan 33 yaşındaki atak oyuncusu, Instagram’dan Fenerbahçe’yi takip etmeyi bıraktı.

24.4 milyon takipçisi olan Mesut, 361 hesabı takip ederken bu hesaplar ortasında Fenerium ve Fenerbahçe Beko ile kadro arkadaşları da yer alıyor.

Mesut Özil’in Fenerbahçe’yi ‘Unfollow’u ayrılmak için birinci adım olarak yorumlandı.

JESUS: İDARENİN ALDIĞI KARAR DEVAM EDECEK

Jorge Jesus imza merasiminde sorulan Mesut Özil sorusuna, “Önemli olan ne Mesut Özil ne de Jorge Jesus, kıymetli olan tek şey Fenerbahçe’dir. Mesut Özil çok yetenekli bir oyuncu lakin idarenin aldığı karar devam edecek” biçiminde yanıt vermişti.

31 MAYIS’TA AÇIKLAMA YAPTI

Mesut Özil, 31 Mayıs’ta Instagram’dan bir açıklama yayınlayarak, birinci 6 ay fiyat almadan çocukluk aşkı Fenerbahçe’ye imza attığını belirtip, “Altını çizerek tekrarlıyorum; Fenerbahçe’den öbür bir grupta mesleğimi noktalamayacağım. Mukavelem mühleti boyunca, Çubuklu formamızı terletmek tek hedefim. Bu kararım çok net ve nihaidir. Profesyonel hayatın gereklilikleri gereği, idaremizin benimle ilgili bir karar alması durumunda ise bu hale yalnızca hürmet duyacağım” tabirlerini kullanmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.