Kıbrıs gazisi ve eşine darp argümanı

Antalya’da 27 Ağustos günü meydana gelen olayda, Kıbrıs gazisi Nail Hoş ile eşi Azize Hoş, üzüm toplayıp, pekmez ocağına götürmek için araçlarına yükledi.

Yeğenlerinin park ettiği araç nedeniyle yola çıkamayan çiftten Azize Hoş, kapılarına gidip uyardı. Çıkan tartışmada yeğenler M.İ.Y., H.Y., Ş.K. ile isimleri öğrenilemeyen 2 bayan, Azize Güzel’i dövdü. Eşinin sesini duyup, dışarı çıkan Nail Hoş de eşini kurtarmaya çalıştı.

Bu sırada müsaadeli olarak ailesinin yanında gelen M.İ.Y., Nail Güzel’in boğazını sıkıp, göğüs kafesine vurmaya başladı. Hengameyi görenler, ortaya girip, jandarmaya haber verdi. Hastaneye kaldırılan Nail Hoş ve eşi darp raporu alarak şikayetçi oldu.

“GÖRÜR GÖRMEZ VURMAYA BAŞLADI”

Kestikleri üzümü pekmez yapmak için komşuya götüreceklerini belirten Nail Hoş, “Onlar, otomobilimizin önünü ve ardını çıkamayacağımız formda kapattı. Eşimle yeğeni konuşurken müsaadeli olarak gelen astsubay yeğeni başına vurmaya başladı. Ben de çıktım, beni görür görmez göğsüme yumruğu vurdu. Ben de o darbeyle yere düşüp bayılmışım. Gözlerimi hastanede açtım” dedi.

“BAYGINKEN YUMRUKLAYIP, BOĞAZIMI SIKMIŞ”

Nail Hoş, “Bayılıp yere düştüğüm esnada üzerime çıkıp, beni yumruklayıp, boğazımı sıkmış. Eşim de o esnada ‘Öldü’ diye bağırmaya başlamış. Karakola giderek, şikayetçi oldum. Darp raporu da aldım. Benim elim ve ayağım sakat, bu ülke için canımı feda ettim” diye konuştu.

“YEĞENLERİM BENİ YERDE SÜRÜKLEDİ”

Yeğenlerini araçlarını çekmeleri için uyardığını belirten Azize Hoş şu halde konuştu:

“Kapılarına çıkarak ‘Yavrum sabah pekmez ocağına üzüm götüreceğiz, bu biçimde otomobilimiz çıkmaz’ dedim. Bir anda kapıyı açarak, bağırmaya başladı. Astsubay olan yeğenim ‘Ne yapıyorsunuz’ demeye kalmadan başıma vurmaya başladı. Yere düştüm, sonra eşimi görünce ona saldırdı. Eşimin göğsüne vurup, boğazını sıkıyor. Benim de eşim o esnada can verir üzere titremeye başlıyor. Öbür yeğenlerim ve eşleri de beni yerde sürükledi.”

Çifti dövdükleri ileri sürülen 5 kişi de darp raporu alıp, jandarmaya şikayetçi oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.