Kara Sevda’nın Zeynep’i küçük eteğiyle arz-ı endam etti! ‘Bu fiziğe laf eden çarpılır’

9 Şubat 1988 yılında Mersin’de dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse, Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Kısmı’nı 3. sınıfa kadar okudu ve bıraktı.

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Kısmı’nda eğitimine devam eden Hazal Filiz, 2015-2017 yılları ortasında Kara Sevda dizisinde “Zeynep Soydere” karakterine hayat verdi.

Güzel ismin asıl çıkışı ise günlük dizi olarak yayınlanan Deniz Yıldızı oldu. Lakin en büyük üne, Kara Sevda sayesinde ulaştı.

Son olarak 2020 yılında Zemheri isimli dizide oynayan ve uzun vakittir ekranlardan uzak olan oyuncu, üslubuyla konuşuluyor.

Paylaştığı fotoğraflar ve yürekli giysi stiliyle gündemden düşmeyen oyuncu, 2014 yılında evlendiği Tuan Tunalı ile 2018 yılında boşandı.

Boşandıktan sonra yalnız kalmayı tercih eden hoş isim, küçük eteğiyle verdiği pozlarla gündeme düştü.

Güzelliğini konuşturan Hazal Filiz Küçükköse, toplumsal medyadaki hayranlarından beğeni ve övgü dolu yorumlar aldı.

Hazal’ın nefes kesen tarzı

34 yaşındaki Hazal Filiz Küçükköse, küçük etekli pozuyla görenleri büyüledi.

Düzgün fiziğiyle dikkat çeken oyuncuya takipçilerinden, “Bu ne güzellik”, “Seni çok seviyorum” gibi yorumlar geldi.

Ekranlardan uzak kalan oyuncu, paylaştığı pozları sayesinde hem gündemden düşmüyor hem de hayranlarıyla olan bağlantısına devam ediyor.

Hazal Filiz Küçükköse; Kara Sevda dizisinin akabinde Düş, Mehmed: Bir Cihan Fatihi ve son olarak Zemheri üzere projelerde yer aldı. Ünlü ismin oyunculuk alanında ise birden fazla mükafatı bulunuyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.