Eski sevgilisiyle pişti oldu, yeni aşkıyla salonu terk etti!

Zuhal Olcay ile 2016 yılında aşk yaşamaya başladığı Mazlum Çimen, ilişkilerini ilk zamanlar gözden uzak sürdürmüşlerdi. Çift, daha sonra objektiflerle barışıp, birlikte poz vermeye başlamıştı. 2017’de sevgilisine iki kez evlenme teklifinde bulunan Çimen’in, ‘Hayır’ cevabı aldığı haberleri çıkmıştı.

Ünlü şarkıcının, dört yıllık birlikteliğin ardından bir akşam yemeği esnasında Mazlum Çimen’e ayrılmak istediğini söylediği ve ilişkinin tartışmayla bittiği konuşulmuştu.

MORAL BOZAN PİŞTİ!

Eski sevgililer, üç yıl aradan sonra Taksim İKSV’de geçtiğimiz akşam düzenlenen Sinema Yazarları Derneği’nin (SİYAD) 55. Yılın En İyileri ödül töreninde pişti oldu. Çimen, Olcay ile karşı karşıya gelmemek için töreni en arka sıradan izledi. Daha sonra yanındaki sarışın sevgilisi ile salondan erken ayrıldı. Morali bozulan Çimen, soluğu Cihangir’de bir mekanda aldı. Mazlum Çimen, sevgilisini oğlu Saki Çimen ve gelini ile burada tanıştırdı.

“BENİM MAGAZİNLİK NEYİM VAR?”

Geç saatlere denk sohbet eden Çimen, mekan çıkışı patlayan flaşlara tepki göstererek, “Siz de nereden çıktınız? Hangi gazete ve hangi kanalsınız? Benim magazinlik neyim var, zaten sevmem” diyerek, tepkisini dile getirdi.

SORULARA SİNİRLENDİ!

“Mazlum Bey bu akşam ödül törenindeydiniz. Zuhal Hanım’ı görünce salonu erken terk ettiniz” sözleri üzerine Çimen, “Evet, oradaydım. Bunun Zuhal Hanım ile alakası yok. Benim de işim gücüm var” karşılığını verdi.

“HANIMLARI RAHATSIZ ETMEYİN”

“Mazlum Bey yeriniz önde ayrılmış ama siz oraya geçmek istemeyince arkada bir yer bulunmuş” sorusuna ise ünlü isim, “Alakası yok. Geçmişle alakalı konuşmuyorum. Kendinizi niye zorluyorsunuz bu konuda? Olmuş, bitmiş, geçmiş bir şey. Yeni bir sevgilim var hayatımda. Kimseye bir dargınlığım, kızgınlığım yok. Bizde olmaz böyle şeyler. Hanımları da rahatsız etmeyin. Bize saygı duyun, biz size saygı duyduk ve cevap verdik. Bizim magazinlik bir yanımız yok. Biri gelinim, diğeri sevgilim” ifadelerini kullandı.

Morali çok bozulan Mazlum Çimen’in, sevgilisi ile bindiği aracını son sürat kullanması dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir