Emirhan Topçu’da geri sayım! Beşiktaş transfer için anlaşma sağladı

Beşiktaş’ta gelecek sezon yarışmacı ve rotasyonlu bir kadro oluşturmak isteyen kurmaylar, Valerien Ismael’in raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına hız verdi. Siyah-beyazlıların Gedson Fernandes, Romain Saiss, Cenk Tosun, Wout Weghorst ve Jackson Muleka’nın ardından Emirhan Topçu transferinde de geri büyük aşama kaydettiği öğrenildi.

Emre Kocadağ ve Ceyhun Kazancı’nın daha önce görüşmeleri duyurduğu genç stoperle anlaşma sağlandığı kaydedildi. Beşiktaş kurmaylarının, Rizespor’la bonservis pazarlığında son aşamada olduğu ve ödeme planlarının da kısa süre içerisinde görüşülebileceği belirtildi. 21 yaşındaki stoper geçtiğimiz sezon Karadeniz ekibinde 13 müsabakada oynama başarısı gösterdi.

Genç savunmacının Valerien Ismael’in üçlü savunma tercihine uygun olması nedeniyle tercih edildiği belirtildi. Öte yandan Emirhan Topçu için Beşiktaş’ın 15-20 milyon Türk Lirası civarında bir bonservisle transferi bitirmeye hazırlandığı kaydedildi.

Beşiktaş’ın transfer görüşmelerinde sona geldiği Emirhan Topçu’nun güncel piyasa değeri 300 bin euro olarak gösteriliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.