Doğuş’tan ikiz çocukları için Azerbaycan’da doğum günü partisi! Paylaşımı duygulandırdı

Ünlü şarkıcı Doğuş ve eşi Hoşkedem Hidayetkızı çiftinin oğulları Arda ve Arın 6 yaşına girdi. Doğuş, çocukları için Azerbaycan’da doğum günü partisi düzenlendi. Sosyal medyada dan paylaşmayı ihmal etmeyen ünlü isim yazdığı notla duygulandırdı.

Çıkardığı Gamsız, Uyan gibi şarkılarla büyük bir çıkış yakalayan Doğuş Azerbaycan’ın ‘Müge Anlı’sı diye tanınan sunucu Xosqedem Hidayetqizi ile evli iki çocuğu bulunuyor. Doğuş ve eşi Xosqedem Hidayetqizi, çocukları Ada ve Arın için Azerbaycan’da doğum günü partisi düzenlendi.

doğuş eşi ve çocukları

DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM! 

Baba olduğu için çok şanslı olduğunu her defasında dile getiren Doğuş, basın mensuplarıyla sohbet etti. Doğuş, “Gözümün önünde büyüyorlar. Aile gerçekten insan hayatında çok önemli bir kavram. Eşim ve çocuklarım iyi ki hayatımda. Arda ve Arın için mutlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum” dedi.

Doğuş daha sonrada çocuklarıyla pozlarını paylaşarak karısına şu sözlerle teşekkür etti:

Doğuş çocukları için doğum partisi düzenledi

“Bir babanın gururudur evlatları, soyunun devamıdır. Aslanıdır canıdır öncelikle annenize çok teşekkür ederim sizleri dünyaya getirdiği için ve oğullarım sizleri çok seviyorum dünüm, bugünüm, yarınım sizsiniz.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.