Demet Evgar’ın gebe pozu çıldırttı: Çıplaklık moda olmuş

Oyunculuğu ile herkesin beğenisi toplayan Demet Evgar geçtiğimiz günlerde Levent Babataş ile dünya meskenine girdi. 7,5 aylık gebe olan Evgar, doğacak kızına Mavi ismini verecek. Bebek heyecanı gözlerinden aşikâr olan Evgar, hamilelik sürecini de toplumsal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor. Dikkat çeken paylaşımlar yapan Evgar’ın son paylaşımı ise kimi takipçilerini sinirlendirdi. İşte Evgar’ın o paylaşımı.

ANNELİĞE GEÇİŞ MERASİMİ TAKDİR TOPLADI

6 yıldır bir arada olduğu İşletmeci sevgilisi Levent Babataş ile geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturan oyuncu Demet Evgar sade bir merasimle dünya meskenine girdi. Gebe olan ünlü oyuncunun bir kız çocuğu olacak. Doğacak kızı için ‘Baby Shower’ partisi düzenleyen Evgar, alışagelmiş partilerin dışında bir tertip sergiledi. Baby Shower partisini Anadolu geleneği ile arkadaşlarıyla kutlayan Evgar dua ve kına ritüeli yaptı. Birtakım geleneklerin yaşatılması gerektiğini belirten Evgar’ın bu hareketi ise takdir topladı.

OYUNCUNUN MASAJ PAYLAŞIMINA REAKSİYON: EDEP YA YAZIK!

Kızı Mavi’yi kucağına almaya hazırlanan Evgar bu kere herkesi şaşırtan bir paylaşım yaptı. Masaj yaptığı anları toplumsal medya hesabından yayınlayan Evgar bornoz ile poz verdi. Kimi takipçileri tarafından beğenilen paylaşım kimilerini sinirlendirdi. Evgar’ın paylaşımında göbeğinin görünmesi birtakım bölümlerde yansılara neden oldu. 8 bin beğeni alan paylaşıma çok sayıda olumsuz yorum da geldi. Gelen yorumlardan kimileri ise şöyle; ‘Çıplaklık moda oldu’, ‘Hiç hoş manzara değil ‘Edep ya yazık’

EVGAR OLUMSUZ YORUMLARA SESSİZ KALDI

Demet Evgar’ın paylaşımına oyuncu arkadaşlarından hoş yansılar gelirken, kendisine yöneltilen olumsuz yorumlar karşısında ise Evgar sessizliğini korudu. Eşine olan aşkını her fırsatta toplumsal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu 7,5 aylık gebe. Doğacak kızına Mavi ismini vereceğini söyleyen Evgar’ın heyecanı ise toplumsal medya paylaşımlarından aşikâr oluyor.

İşte Ünlü oyuncu Evgar’ın reaksiyon çeken o paylaşımı

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.