Binance’den FLOW, CTK ve BNB İçin Sıcak Duyurular!

Günlük işlem hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yeni duyurular yaptı. Borsanın duyuruları Flow (FLOW), Shentu (CTK) ve Binance Coin’i (BNB) kapsıyor. İşte detaylar…

BNBUSDT için yeni opsiyon sözleşmesi başlatılıyor

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, 25 Nisan 2023 saat 11:00’den itibaren geçerli olacak Avrupa tarzı bir opsiyon sözleşmesi olan BNBUSDT Günlük Opsiyonları başlattığını duyurdu. Binance, BNBUSDT Günlük Opsiyonlarını, aynı gün başka bir BNBUSDT Haftalık, Aylık veya Üç Aylık Opsiyon sözleşmesinin sona ermesiyle çakışmadığı sürece, her gün saat 11:00’de listeleyecek.

BNBUSDT Günlük Opsiyon sözleşmesinin işlem ömrü iki gün olacak ve saat 11:00’de sona erecek. Binance, herhangi bir zamanda yalnızca en fazla iki BNBUSDT Günlük Opsiyon sözleşmesi listeleyecektir. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Binance, kripto para sektöründe öncü olmasıyla biliniyor ve sunduğu hizmetleri sürekli genişletiyor. BNBUSDT Günlük Opsiyonların eklenmesiyle birlikte yatırımcılar, platformdaki halihazırda kapsamlı olan alım satım ürünleri yelpazesine ek olarak, aralarından seçim yapabilecekleri daha fazla alım satım fırsatı ve stratejisine sahip olacak.

FLOW ve Shentu için güncellemeler desteklenecek

Binance ayrıca Flow (FLOW) ve Shentu (CTK) için ağ yükseltmelerini destekleyeceğini de duyurdu. Flow (FLOW) ağ yükseltmesi 26 Nisan 2023 tarihinde saat 18:00’de, Shentu (CTK) ağ yükseltmesi ise 12.926.000 Shentu blok yüksekliğinde ya da yaklaşık olarak 26 Nisan 2023 tarihinde gerçekleşecek. Ağ yükseltmeleri sırasında, FLOW ve CTK para yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak FLOW için 26 Nisan 2023 saat 17:00’den ve CTK için 26 Nisan 2023 saat 02:00’den itibaren askıya alınacak. Ancak, ağ yükseltmeleri sırasında FLOW ve CTK ticareti etkilenmeyecektir.

Binance, hesaplarında FLOW ve CTK bulunduran tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır. FLOW ve CTK için para yatırma ve çekme işlemleri, yükseltilen ağların istikrarlı olduğu kabul edildiğinde yeniden açılacak ve kullanıcıları bilgilendirmek için başka bir duyuru yapılmayacak. BNBUSDT Günlük Opsiyonların eklenmesi ve FLOW ve CTK için ağ yükseltmelerinin desteklenmesi, Binance’in kullanıcılarına çok çeşitli alım satım ürünleri ve olumlu kullanıcı deneyimi sunma konusundaki kararlılığını göstermekte.

Binance, dünya çapındaki kripto para traderları ve yatırımcıları için güvenilir bir platform haline geldi ve inovasyon ve müşteri memnuniyeti konularında öncülük etmeye devam ediyor. Binance, 100 milyondan fazla kullanıcı tabanı ve milyarlarca dolara ulaşabilen günlük işlem hacimleriyle son yıllarda muazzam bir büyüme yaşadı. Başarısı inovasyon, güvenlik ve müşteri desteğine olan bağlılığına bağlanabilir. Binance’in çok çeşitli alım satım ürünleri ve olağanüstü kullanıcı deneyimi sunmaya odaklanması, kripto para sektöründe lider olmasına yardımcı oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir