Art Sokaklar dizisinin hoş oyuncusunun kısmeti açıldı! Televizyona bomba üzere dönüyor…

Türk televizyonlarının uzun soluklu dizileri ortasında olan Art Sokaklar dizisinin hoş oyuncusunun tam manası ile kısmeti açıldı. Art Sokaklar dizisinde Bahar karakterine hayat veren Merve Oflaz iki dizi ile anlaştı.

MERVE OFLAZ HEM VARLIKLI KIZ HEM DE DISNEY PLUS PLATFORMU İLE ANLAŞTI

Arka Sokaklar dizisinin hoş Baharı iki dizi ile birden anlaştı. Hoş oyuncu Merve Oflaz hem Güçlü Kız dizisinde hem de Disney Plus platformunda bir üretimle el sıkıştı. Merve Oflaz’ın iki üretim ile mutabakatı oyuncunun hayranlarını sevindirdi.

MERVE OFLAZ SURVİVOR’IN BAYAN ŞAMPİYONUYDU

Arka Sokaklar dizisinde oynayan Merve Oflaz tıpkı vakitte TV 8’de yayınlanan Survivor yarışına da katılmıştı. Merve Oflaz Survivor’da da büyük bir muvaffakiyet elde ederek Survivor’un bayan şampiyonu olmuştu.

Merve Oflaz Disney Plus için çekilecek olan Numen’de rol alacak. Merve Oflaz’a Numen’de Halit Ergenç, Melis Sezen ve Songül Öden’de eşlik edecek. Özer Feyzioğlu’nun direktör koltuğunda oturduğu Numen’in konusu ise bir adamın yaptığı buluş ve o buluştan sonra değişen ömrü anlatılıyor.

MERVE OFLAZ FOX TV DİZİSİ İÇİNDE ANLAŞTI

Merve Oflaz Fox TV için çekilecek olan Varlıklı Kız dizisinde de rol alacak. Varlıklı Kız’da Merve Ofkaz, Alina Boz, Tarık Buyruk Tekin, Nazan Kesal, Müfit Kayacan, Hazal Filiz Küçükköse üzere isimler ile çalışacak.


Ünlü oyuncudan kahreden haber! Tatil dönüşü trafik kazasında hayatını kaybetti


Uykusuzluk tarih olacak! İşte mışıl mışıl uyumanızı sağlayacak büyükanne yöntemleri


Spiker Buket Aydın 11 kilo birden verdi! Son haliyle modelleri bile yanında sönük bırakıyor

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.