Ali Koç’tan Abdükerim Bardakcı’ya şok sözler!

Konyaspor’un başarılı stoperi Abdülkerim Bardakcı’nın Fenerbahçe’ye transfer olacakken bir anda rotasını Galatasaray’a kırmasının gerisinde yatan neden aşikâr oldu. Savlara nazaran Abdülkerim’in sarı lacivertli kulübün lideri Ali Koç ile yaşadığı bir diyalog onu Galatasaraylı yaptı.

FENERBAHÇE, KONYASPOR İLE 2.8 MİLYON+500 BİN AVROYA ANLAŞTI

Gazeteci Hakan Can’ın, YouTube hesabından paylaştığı habere nazaran; Ali Koç, 27 yaşındaki stoper için 2 milyon 800 bin avro ve toplam 500 bin avro tutarındaki bonuslar karşılığında Konyaspor idaresi ile anlaştı.

ALİ KOÇ’TAN ABDÜLKERİM’E: “SEN BU KADAR PARA EDER MİSİN?”

Başkan Koç transfer görüşmesini şahsen yapmak için Abdülkerim Bardakcı’yı aradı ve, “Ne kadar istiyorsun?” sorusunu yöneltti. Abdülkerim’den “1 milyon avro” cevabını alan Koç, sayısı yüksek bularak sonlandı ve “Sen bu kadar para eder misin? Karakter açısından da bir kasvet görüyorum. Bir dönem yeterli futbol oynayıp bu türlü mecnun paralar istiyorsunuz” dedi.

ABDÜLKERİM BARDAKCI: NE KADAR PARA VERİRLERSE VERSİNLER FENERBAHÇE’YE GİTMEM

Yeşil beyazlı futbolcu bu kelamlar üzerine şaşkına dönerken, Konyaspor Lideri Fatih Özgökçen’i arayarak “Fenerbahçe size ve bana ne verirse versin ben Fenerbahçe’ye gitmek istemiyorum” diyerek net bir hal ortaya koydu.

“BAŞKANIN HUDUTLU BİR ANINA DENK GELDİ”

Yaşanan bu olaylardan sonra Fenerbahçe’den 2 yönetici devreye girerek “Başkanımızın hudutlu bir anına denk geldi” diyerek olayı yumuşatmaya çalışsalar da Abdülkerim fikrini değiştirmedi ve Konyaspor idaresi de futbolcusunun kararının gerisinde durdu..

ALİ KOÇ’UN VERMEDİĞİNİ GALATASARAY VERDİ

Bu ortada devreye Galatasaray girdi ve Fenerbahçe’nin önerdiği bonservis bedelini ve Ali Koç’un Abdülkerim için fazla bulduğu maaşı kabul edip transferi gerçekleştirdi.

Fenerbahçe’nin spor kamuoyuna bomba üzere düşen bu tez sonrası bir açıklama yapıp yapmayacağı ise şimdiden merak edilir oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.